تصویب تقسیم بیش از 27 میلیارد تومان سود

تصویب تقسیم سود در مجمع

تصویب تقسیم بیش از 27 میلیارد تومان سود

تصویب تقسیم بیش از 27 میلیارد تومان سود در مجمع عمومی شرکت صبا تامین پارسیان

به اطلاع می‌رساند مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صبا تامین پارسیان (سهامی خاص) نوبت دوم، در ساعت 11 روز سه‌شنبه مورخ هفتم مردادماه 1399 در محل ساختمان مرکزی بانک پارسیان به نشانی :شهرک قدس،بلوار فرحزادی، خیابان زرافشان غربی،پلاک4 و با حضور اکثریت نسبی سهامداران محترم شرکت و برگزار گردید.

در این مجمع، پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی، صورت‌های مالی شرکت مورد تصویب اعضای حاضر در مجمع قرار گرفت. بر اساس صورت‌های مالی تلفیقی، سود انباشته قابل تقسیم در پایان سال مالی 1398بالغ بر 456 میلیارد ریال می‌باشد و مقرر شد مبلغ 272 میلیارد ریال آن به صورت نقدی بین سهامداران محترم تقسیم گردد.

به این ترتیب، در این مجمع تقسیم 300 ریال سود نقدی به ازای هر سهم تصویب و بلافاصله پس از ختم جلسه مجمع به حساب سهامداران محترم واریز گردید.

همچنین، بنا به اعلام مدیر عامل محترم شرکت صبا تامین پارسیان (سهامی خاص)، قیمت خرید هر سهم شرکت از همکارانی که به هر دلیلی از مجموعه پارسیان خارج شده اند، از مبلغ 1310 ریال به 3000 ریال (300 تومان) افزایش می‌یابد.

لازم به ذکر است که دستیابی به این موفقیت‌ها و سودآوری حاصل از فعالیت‌ها و عملیات شرکت صبا تامین پارسیان (سهامی خاص) و شرکت‌های تابعه آن بدون شک مرهون حمایت‌های مستمر مدیر عامل، اعضای هیات مدیره محترم و کلیه همکاران بانک پارسیان و شکیبایی و دوراندیشی سهامداران محترم شرکت می‌باشد.