آتیه پارسیس کیش

معرفی و تاریخچه شرکت آتیه پارسیس کیش

شرکت آتيه پارسيس کيش در تاريخ 12 مهر 1390، به صورت سهامی خاص و با سرمایه تامین شده توسط شرکت صبا تامین پارسیان، طی شماره ثبت 9541 در اداره ثبت شرکت‌هاي سازمان منطقه آزاد کيش به ثبت رسيده است. دفتر اصلی این شرکت در جزيره کيش، خيابان سنايی، بازار بهکيش، طبقه چهارم، واحد 122 واقع شده است.

اهم زمینه‌های فعالیت شرکت آتيه پارسيس کيش، در چارچوب اساسنامه آن، به شرح زیر است

مشاوره، طرح، نظارت و اجرای پروژه‌ها و مجموعه‌های ساختمانی با کاربری‌های متفاوت

خريد و تکميل مجموعه‌های ساختمانی نيمه‌تمام  فروش و واگذاری، اجاره و بهره‌برداری

آماده‌سازی زمين، سرمايه‌گذاری و مشارکت با اشخاص حقيقی و حقوقی اجرای طرح‌های مختلف

ورود به حوزه‌ی فناوری اطلاعات،  سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک

پروژه‌های فعال شرکت آتیه پارسیس کیش

معرفی برج‌های مسکونی پارسیس کیش

برج‌های مسکونی پارسیس کیش در زمینی به مساحت 20,554 و با زیربنای 61,084 مترمربع، شامل دو برج تریفیلیوم 15 طبقه با متراژ مفید حدود 33,305 مترمربع، یک مجموعه ورزشی لوکس و حرفه‌ای شامل کلیه امکانات و حدود 14 هزار مترمربع محوطه‌سازی و فضای سبز، جاده سلامتی و پیست دوچرخه سواری به طول 350 متر، زمین تنیس، فضای روباز بازی کودکان، فضای روباز بدن سازی بزرگسالان، آب نمای نورپردازی شده، استخر مجلل و آلاچیق، در یکی از بهترین مناطق مسکونی جزیره کیش (ساحل مرجان)، واقع شده است.

 

هر یک از برج‌ها دارای 12 طبقه مسکونی و 126 واحد آپارتمانی است و طراحی آنها بر اساس پلتفرم 3 بال متقارن و همین طور بر اساس الگوی سازماندهی شعاعی بوده که علاوه بر زیبایی حجم و نمای خارجی برج، باعث ایجاد سایه اندازی و عدم اشراف واحدها به یکدیگر می‌شود. 

 

علاوه بر این، طبقه همکف برج‌ها از امکاناتی نظیر سالن اجتماعات چند منظوره، کافه کتاب و گالری، سالن بیلیارد، تنیس روی میز و کافی شاپ، سالن‌های ورزشی، بدن سازی و آیروبیک، TRX جداگانه برای خانم‌ها و آقایان، سالن اسپا، اتاق سالت تراپی، سالن بازی کودکان، سالن بازی‌های گروهی و GAME ZONE برخوردار است.

مقاومت در برابر زلزله، شوتینگ مکانیزه زباله، استقرار سیستم هوشمند مدیریت ساختمان (BMS)، شبکه اینترنت سراسری، برق اضطراری، تاسیسات آتش نشانی و اطفا حریق، سامانه اسپلیت یونیت VRF که از بازیافت آن برای آبیاری محوطه استفاده می‌شود، و برخورداری از 14 دستگاه آسانسور پرسرعت (برند تیسن کروپ آلمان) از دیگر ویژگی‌های این سازه محسوب می‌شوند.

 

همسو با مبحث توسعه پایدار و رعایت مسئولیت اجتماعی، در اجرای این پروژه الزامات سیستم مدیریت کیفیت، ISO9001، تاکید بر ارزش ویژه برای مشتریان ISO10668، توجه به استانداردهای سیستم محیط زیست ISO14001، مدیریت انرژی ISO50001، رعایت استاندارد ایمنی و بهداشت OHSAS18001 و رعایت استاندارد ساخت‌وساز ISO2848 به کار گرفته شده‌اند.

شرکت آتیه پارسیس کیش، مالک اصلی و کارفرمای این پروژه بوده، شرکت مهندسین مشاور آرت معماری سازه و طراحی نقشه‌های این پروژه را به انجام رسانده و شرکت نارگون کیش اجرای آن را بر عهده داشته است. همچنین، به طور میانگین، بالغ بر 400 نفر اعم از مهندس زبده و کارگر ماهر و نیمه ماهر در طی حدود 5 سال، به طور مستقیم در اجرای این پروژه نقش‌آفرینی کرده‌اند (بیش از 700 هزار نفر-روز).

پروژه برج‌های مسکونی پارسیس کیش در طی کمتر از 5 سال و در دی ماه سال 1397 با یاری خداوند متعال، تلاش شبانه روزی مهندسان و متخصصان ایرانی و اتکا به دانش روز این مرز و بوم به اتمام رسیده و در 22 بهمن ماه سال 1397 به طور رسمی افتتاح گردیده است.

 

گواهی پایان کار برج‌های پارسیس کیش در تاریخ 1398/04/11 صادر گردیده و مراحل صدور سند مالکیت کلیه واحدها در حال انجام است.

معرفی بازار پارسیس کیش

بازار پارسیس کیش، در زمینی به مساحت 4,370 متر مربع و در مجاورت مراکز خرید اصلی جزیره کیش، یعنی بازار‌های پردیس، رویامال و مرکز تجاری کیش واقع شده و از موقعیت تجاری ویژه و دسترسی‌های مناسبی برخوردار است. اطلاعات کلی این مجموعه در نمایه زیر تصویر شده است.

پروژه احداث بازار پارسیس کیش، به نسبت 47 % سهم آتیه پارسیس کیش و 53% سهم نارگون کیش، در شهریور 1394 آغاز گردیده و در شهریور 1398 به پایان خواهد رسید.

بازار پارسیس کیش

مشخصات فنی و امکانات بازار پارسیس کیش

 • 7 طبقه (شامل 2 طبقه تجاری، 2 طبقه اداری، 1 طبقه تفریحی و 2 طبقه پارکینگ)
 • 64 باب واحد تجاری (از متراژ 30 تا 156 با میانگین 57 مترمربع)
 • 26 باب واحد اداری (از متراژ 87 تا 160 با میانگین 117 مترمربع)
 • 1,865 مترمربع مشاعات  (شامل فود کورت، رستوران، گیم زون، کافی‌شاپ، بدن‌سازی و اسپا)
 • 3 دستگاه آسانسور و 6 رشته پله برقی (برند تیسن کروپ آلمان)
 • 3 دستگاه آسانسور و 6 رشته پله برقی (برند تیسن کروپ آلمان)
 • 124 عدد پارکینگ و 90 عدد انباری
 • اسکلت بتون آرمه با تکنولوژی عرشه کابلی
 • نمای تلفیقی کامپوزیت، سنگ و شیشه
 • Wi-Fi و اینترنت پرسرعت در سراسر مجتمع
 • سیستم هوشمند مدیریت ساختمان (BMS)

برای مشاهده جزئیات بیشتر و دریافت اطاعات کامل تر به سایت آتیه پارسیس کیش به این آدرس مراجعه کنید : آتیه پارسیس کیش